Hakkımızda Kurumsal


Kurumsal


ADZ ambalaj olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Felsefemiz sahasında ilkeli ve siz değerli müşterilerimize yenilikçi, kaliteli ve üstün hizmet sağlayabilmektir.

Misyon
Müşteri istek ve beklentilerini aşarak karşılayan, yüksek kaliteli, düşük maliyetli ambalajları istenilen zaman ve miktarda sunan, Müşterilerine çözüm ortaklığı prensibiyle katma değeri yüksek ürünler sağlayan, Kaynaklarını etkin kullanarak, takım çalışması ruhu ve Bütünsel Kalite Yönetim ilkeleriyle artan performansı sonucu hissedarlarına sağlıklı bir getiri sunan,Toplumsal sorumluluk ilkesiyle çevresinin beklentilerini maksimum seviyede karşılayan, En önemli sermayesi olan çalışanlarının eğitim, sağlık ve iş güvenliği seviyesini sürekli  iyileştiren ve çalışanlarına tatminkar iş olanakları sunan,Sektöründe öncü bir kuruluş olmak.

Vizyon
Müşterilerinin istek ve beklentilerini aşarak karşılayan, verimlilik ve rekabet gücünde fark yaratan katma değeri yüksek ürünleri en hızlı teslim eden sektörünün öncü kuruluşu olmak.